תוכנת לייקים לאינסטגרם

לפתוח חשבון אינסטגרם זה צעד מאוד פשוט. אך מה קורה בשלבים הבאים? כל מי שאי פעם ניסה והתעניין בשיווק באינסטגרם וודאי גילה את הקושי הגדול בקידום באינסטגרם כשאתה עומד בנקודת ההתחלה. אין כל רמז או הדרכה כיצד להתקדם והכל נראה מעורפל.
שימוש בתוכנת לייקים לאינסטגרם היא אחת הדרכים הקלות ביותר על מנת לקבל את הפוש הראשוני ולהתגבר על הקושי בתחילת הדרך. באמצעות תוכנות מסוג זה תוכלו להשיג לייקים לאינסטגרם לתמונות שלכם ובכך לשפר את המראה והנראות של הפרופיל שלכם.אף אחד לא מייחס חשיבות לפרופיל עם כמות לייקים דלה. אחת הסיבות היא שזה פשוט נראה לא מעניין ומגוכח. גם אם אנחנו היינו נכנסים לפרופיל מסויים ורואים כמות מאוד קטנה של לייקים באינסטגרם היינו יוצאים לאחר מספר שניות כי היינו רואים בפרופיל כלא רלוונטי.

למי מיועדת תוכנת לייקים לאינסטגרם

אפליקציית או תוכנת לייקים לאינסטגרם מיועדת לכלל האוכלוסייה. יש אנשים אשר השתמשו בזה כדי לקדם את העסק שלהם ואילו אחרים כדי לקדם את הפרופיל האישי. כיום זוהי אחת הדרכים המקובלות לשיפור המוניטין של הפרופיל באינסטגרם.

איך זה יכול לעזור

מבחינת חשיפה – כדי לקבל חשיפה באינסטגרם, אתם צריכים פרופיל שמתוחזק היטב. עם כמות עוקבים נאה ולייקים לתמונות. כך תוכלו גם להופיע בעמוד ה-Explore של אינסטגרם, לשם נכנסים תמונות וסרטונים פופולריים.
מבחינת מוניטין – כמו שהזכרנו למעלה, הפרופיל שלכם ייתפס בעיני אחרים בצורה הרבה יותר רצינית. אחד הדברים המשפיעים ביותר באינטרנט זה מונה לייקים.

איך זה עובד

קיימות מספר אפליקציות של לייקים. חלקם עובדות בצורה של "תן וקבל". כדי לצבור לייקים תצטרכו לתת לייקים לתמונות של אנשים אחרים ובכך לצבור לייקים לשימוש עצמי. זו שיטה מאוד פופולרית וכמעט כל האפליקציות פועלות בשיטה הזו.ישנן מערכות אחרות של לייקים, למשל בתשלום, שאתם מקבלים שם משתמש וסיסמא וקונים "בנק" של קרדיטים. אותם קרדיטים משמשים אתכם ללייקים(לעיתים גם צפיות).

ממה כדאי להיזהר

הייתי מציע להיזהר מתוכנות אשר מבקשות את הסיסמא שלכם באינסטגרם. אין צורך בסיסמא על מנת לשלוח לייקים. כל מה שאתם צריכים זה בסך הכל את כתובת התמונה. אותה תוכלו להשיג לאחר שהעלתם את התמונה, כנסו אליה ואז לחצו על 3 נקודות מצד ימין מעל התמונה. לאחר מכן, בחרו ב-Copy share url וזה הכל. תוכנות אשר מבקשות ממכם את הסיסמא הן לא בטוחות כלל. יש סיכוי שהן מאחסנות אצלם את כל הפרטי חשבונות של מי שמשתמש בתוכנה.

כתיבת תגובה