החשיבות של עוקבים באינסטגרם

כשאנחנו מדברים על עוקבים באינסטגרם, האם אנו בכלל מודעים לחשיבות של מונה העוקבים בפלטפורמה החברתית הזאת? למונה העוקבים יש חשיבות רבה יותר ממה שנדמה לכם. למעשה, בעת כניסה לפרופיל באינסטגרם הדבר הראשון שהעין של הצופה בוחנת זה את מונה העוקבים. זהו בעצם המדד פופולריות של אינסטגרם. בפייסבוק זה עובד בצורה דומה אך כאן באינסטגרם זה בולט לחלוטין. ניקח לדוגמא עסק קטן, ברגע שאני נכנס לפרופיל של עסק ורואה כמות של עשרות עוקבים, אני ישר מפקפק באמינות ובמקצועיות של העסק. איך ייתכן שעסק רציני ומצליח יתחזק פרופיל אינסטגרם עם 50 עוקבים בלבד? ובנוסף, עולה השאלה למה שאני אצטרף לעסק עם קהל לקוחות כל כך קטן?

אנשים רוצים להצטרף למשהו גדול. זה מאוד משפיע בתחום רשתות החברתיות. ברגע שאנשים רואים פרופיל עם הרבה עוקבים באינסטגרם זה ישירות מסקרן. מהרגע שהוא נכנס לפרופיל, במידה והוא רואה כמות גדולה של עוקבים באינסטגרם הוא ברוב המקרים יקדיש הרבה יותר זמן לצפייה בפרופיל. בכך, הרווחנו חשיפה לתמונות שלנו. במידה ולא היו לנו מספיק עוקבים, הסיכויים גדולים שמי שצפה בפרופיל שלנו יעזוב תוך מספר שניות בלי להסתכל אפילו בתמונות שהעלנו.

איך להעלות עוקבים באינסטגרם

אם הבנתם את חשיבות העוקבים באינסטגרם שפירטנו עליה בפסקה הקודמת, ודאי שאלתם את עצמכם כיצד להעלות את מונה העוקבים באינסטגרם. קיימות מספר שיטות לקבל עוקבים באינסטגרם בחינם והם:

  1. תן וקבל
    בשיטה הזו תצטרכו לפרגן לאנשים אחרים בכדי לקבל את הפרגון שלהם בחזרה. חפשו אחר עסקים בתחומי עניין שונים(כדי לא לעזור למתחרים שלכם) ותפרגנו להם בעוקב או לייקים. זוהי שיטה דיי מקובלת ולאט לאט תראו שאנשים רבים יחזירו לכם בתמורה לפרגון שלכם. זה טוב לשני הצדדים.
  2. האשטאגים
    ניתן להעזר בהאשטאגים על מנת לקבל עוקבים באינסטגרם בחינם. למעשה, זה עוזר לא רק בהשגת עוקבים אלא גם בצבירת לייקים לתמונות. כך שאנחנו מרווחים מכל הצדדים. האשטאג מומלץ הוא #follow4follow שאומר "עוקב תמורת עוקב".
  3. פרופיל מקצועי
    חשוב להשקיע בעיצוב הפרופיל ברמה גבוהה. החל מתמונת פרופיל מעניינת ומסקרנת, באיכות טובה. להמשיך בכתיבת אודות עם טוויסט מעניין, ניתן למצוא כל מיני משפטים מגניבים באינטרנט שאפשר לאמץ אותם. השקיעו בהעלאת תמונות באיכות מקסימלית, זה משפיע בצורה רצינית על התדמית.

כל הדרכים הללו יעזרו לכם להשיג עוקבים באינסטגרם בחינם אם תבצעו אותם על הצד הטוב ביותר.

כתיבת תגובה